ABC Kompuuter Live Timing
Elva XXII Kellatornijooks
Jooks U10/U12/U14 1640m   Lastejooksud 130m   Põhijooks 1640m       Võitjad   

Jooks U10/U12/U14 1640m TOP12
 1.  Raiko TAMMIPoisid-U146:20.3
 2.  Rasmus RAUDIKPoisid-U14Elva Suusaklubi6:34.5
 3.  Ragnar MÄGIPoisid-U14Elva Kergejõustiku klubi6:41.0
 4.  Maru MÄESEPPPoisid-U12Yess / Profloors6:41.6
 5.  Säde-Ly LILLETydrukud-U14Elva Kergejõustikukool6:45.1
 6.  Karl Miko PÕDRAPoisid-U10PÕDRA Team6:53.3
 7.  Oskar RAUDIKPoisid-U12Elva Suusaklubi6:56.1
 8.  Mattias MÄGIPoisid-U127:07.6
 9.  Helena VÄHITydrukud-U12Elva Suusaklubi7:08.8
 10.  Minna Li MÄESEPPTydrukud-U14Yess / Profloors7:09.0
 11.  Marta RAUDIKTydrukud-U10Elva Suusaklubi7:19.9
 12.  Grete KUUSTydrukud-U147:26.6

Lastejooksud 130m TOP12
 1.  Andri ALNEKPoisid-U828.3
 2.  Johanna UIBOTydrukud-U828.8
 3.  Andro-Steve NURK Poisid-U829.9
 4.  Joosep SCHMIDTPoisid-U830.0
 5.  Karl Mattias KÕRGESAARPoisid-U832.7
 6.  Hanna MÄGITydrukud-U833.5
 7.  Miia SEMERJUKTydrukud-U833.8
 8.  Kermo LINDEPoisid-U833.8
 9.  Kristin PAASTydrukud-U835.6
 10.  Kristin PÕDERTydrukud-U836.2
 11.  Jaagup TÖLDSEPPPoisid-U636.4
 12.  Adeele ALNEKTydrukud-U636.5

Põhijooks 1640m TOP12
 1.  Alexander KAPPNoormehed-U18Tartu Kalev5:28.8
 2.  Hans Leonhard KÕRGESAARMehed5:45.1
 3.  Joosep BIRJUKPoisid-U16Emajõe Suusaklubi5:54.6
 4.  Priidu KARJUSMehed6:00.7
 5.  Maarja MÄGINaised6:03.3
 6.  Raido MATSONMehed-M40Tartu6:17.8
 7.  Eveli SAUENaised-N35OK Ilves6:29.6
 8.  Heiki MÄESALUMehed-M60Saint Gobain6:36.6
 9.  Jan PISEKMehed-M406:43.3
 10.  Lembit UIBOMehed-M406:45.2
 11.  Sandra MOVITSTydrukud-U16Elva kjk6:45.4
 12.  Evelin VAHTRANaised6:51.1

Jooks U10/U12/U14 1640m vanuseklasside võitjad
Poisid-U10 TOP3
 1.  Karl Miko PÕDRAPÕDRA Team6:53.3
 2.  Mattias SILMEREElva KJK7:35.2
 3.  Jako Jasper AKSJONOVFC ELVA7:41.8
Poisid-U12 TOP3
 1.  Maru MÄESEPPYess / Profloors6:41.6
 2.  Oskar RAUDIKElva Suusaklubi6:56.1
 3.  Mattias MÄGI7:07.6
Poisid-U14 TOP3
 1.  Raiko TAMMI6:20.3
 2.  Rasmus RAUDIKElva Suusaklubi6:34.5
 3.  Ragnar MÄGIElva Kergejõustiku klubi6:41.0
Tydrukud-U10 TOP3
 1.  Marta RAUDIKElva Suusaklubi7:19.9
 2.  Lee ÕUNAPUU Elva Suusaklubi 7:51.4
 3.  Hanna Stefani VASK8:15.3
Tydrukud-U12 TOP3
 1.  Helena VÄHIElva Suusaklubi7:08.8
 2.  Kirke VÕSUViljandi JK Tulevik8:06.0
 3.  Marii SIKK8:06.9
Tydrukud-U14 TOP3
 1.  Säde-Ly LILLEElva Kergejõustikukool6:45.1
 2.  Minna Li MÄESEPPYess / Profloors7:09.0
 3.  Grete KUUS7:26.6

Lastejooksud 130m vanuseklasside võitjad
Poisid-U4 TOP3
 1.  Sandor KUUSMA1:23.5
 2.  Aaron AAVIK1:34.2
 3.  Drevor HOOP1:37.7
Poisid-U6 TOP3
 1.  Jaagup TÖLDSEPP36.4
 2.  Joosep TÖLDSEPP38.8
 3.  Janon AASALEHT42.0
Poisid-U8 TOP3
 1.  Andri ALNEK28.3
 2.  Andro-Steve NURK 29.9
 3.  Joosep SCHMIDT30.0
Tydrukud-U4 TOP3
 1.  Iti SENKA1:09.1
 2.  Eliise RAJASALUPeedu2:08.0
 3.  Brita MÄGI2:17.8
Tydrukud-U6 TOP3
 1.  Adeele ALNEK36.5
 2.  Iida PÄÄRO45.8
 3.  Marta SIKK46.3
Tydrukud-U8 TOP3
 1.  Johanna UIBO28.8
 2.  Hanna MÄGI33.5
 3.  Miia SEMERJUK33.8

Põhijooks 1640m vanuseklasside võitjad
Mehed TOP3
 1.  Hans Leonhard KÕRGESAAR5:45.1
 2.  Priidu KARJUS6:00.7
 3.  Mikk PÕDRAPÕDRA Team6:55.3
Mehed-M40 TOP3
 1.  Raido MATSONTartu6:17.8
 2.  Jan PISEK6:43.3
 3.  Lembit UIBO6:45.2
Mehed-M60 TOP3
 1.  Heiki MÄESALUSaint Gobain6:36.6
Naised TOP3
 1.  Maarja MÄGI6:03.3
 2.  Evelin VAHTRA6:51.1
 3.  Kerttu LEPIK7:01.4
Naised-N35 TOP3
 1.  Eveli SAUEOK Ilves6:29.6
 2.  Kristiina VÄHIElva Gümnaasium7:10.3
 3.  Ursula HIIEMÄE7:51.9
Noormehed-U18 TOP3
 1.  Alexander KAPPTartu Kalev5:28.8
Poisid-U16 TOP3
 1.  Joosep BIRJUKEmajõe Suusaklubi5:54.6
 2.  Andris TAMMI7:37.4
Tydrukud-U16 TOP3
 1.  Sandra MOVITSElva kjk6:45.4
 2.  Ingrid HIIEMÄEYess6:58.9