ABC Kompuuter Live Timing
Aerobike
1. etapp Elva 37. Rattapäev
Sportsõit   Harrastussõit   Rahvasõit       VÕITJAD   

Sportsõit MEESTE TOP12
 1.  Madis MIHKELSM-U30 Team Ampler-Tartu2024 2:57:58
 2.  Gert KIVISTIKM-U30 Peloton 2:57:58
 3.  Oskar NISUM-U30 Peloton 2:58:00
 4.  Rait ÄRMM-U30 Equipe Continental Groupama-FDJ 2:58:01
 5.  Andris VOSEKALNSM30 2:58:01
 6.  Joonas KURITSM-U30 Team Ampler-Tartu2024 2:58:01
 7.  Aivaras MIKUTISM-U30 Team Ampler-Tartu2024 2:58:01
 8.  Artjom KÖSTERM-U30 Team Ampler-Tartu2024 2:58:08
 9.  Alekss KRASTSM-U30 Team Ampler-Tartu2024 2:58:09
 10.  Pauls RUBENISM-U30 Team Ampler-Tartu2024 2:58:30
 11.  Sindre BJERKESTRAND HAUGSVAERM-U30 CCN Factory Team 2:58:47
 12.  Karl KURITSM-U19 Rein Taaramäe Rattaklubi 2:59:28

Harrastussõit MEESTE TOP12
 1.  Allar KARUM35 Peloton 2:08:24
 2.  Sten KASKM30 Bike Fanatics Plus 2:08:28
 3.  Riko TAMMEPUUM-U17 CFC 2:09:12
 4.  Hannes KÜLVM35 TYASK 2:09:12
 5.  Ragnar TARMUM40 Hawaii Express 2:09:12
 6.  Caspar AUSTAM40 TYASK 2:09:13
 7.  Hindrik UUSENM45 Bike Fanatics 2:09:13
 8.  Oliver DALBERGM35 2:09:13
 9.  Kaupo RAAGM40 Bike Fanatics Plus 2:09:14
 10.  Magnus KRUSEMANNM45 A&T Spordiklubi 2:09:14
 11.  Tanel LILLESAARM40 VH Team 2:09:14
 12.  Rainer SILDVEEM40 kinema.eu 2:09:14

Rahvasõit MEESTE TOP12
 1.  Martti MILKM-U17 Rein Taaramäe Rattaklubi 1:07:45
 2.  Juhan REBANEM35 1:07:59
 3.  Daniel NOVIKOVM30 KJK 1:09:15
 4.  Lukas KOLKM-U17 CFC 1:09:16
 5.  Glen Gregory KÕIVM-U15 CFC Rattaklubi 1:09:17
 6.  Jevgeni GARMASHM30 KJK 1:09:17
 7.  Jevgeni JABLOKOVM30 Impulsestore 1:09:17
 8.  Robert Sebastian HEINSARM-U15 Lõuna-Eesti Rattaklubi 1:09:17
 9.  Joonas VÄHIM-U17 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 1:09:18
 10.  Andri PÄRNM-U15 TYASK 1:09:18
 11.  Kermo TAMMM-U17 KJK 1:09:19
 12.  Jaanus PRÜKKELM55 1:09:20

Harrastussõit NAISTE TOP6
 1.  Kristel Sandra SOONIKN-U30 Viljandi Rattaklubi 2:08:36
 2.  Essi PELTO-ARVON30 IBD-Cycling 2:09:12
 3.  Carol KUUSKMANN-U30 CFC Spordiklubi 2:09:14
 4.  Silvia TÜRKSONN-U30 Porter Racing 2:09:15
 5.  Laura LEPASALUN35 Simuna Sk 2:09:15
 6.  Liisa EHRBERGN30 Velohunt ProTeam 2:09:16

Rahvasõit NAISTE TOP6
 1.  Anastasiia POLUIANN-U17 Lõuna-Eesti rattaklubi 1:13:36
 2.  Carmen-Anete PLAKSON-U17 TYASK 1:18:01
 3.  Viktoriia BADERYKN-U17 Lõuna - Eesti rattaklubi 1:18:01
 4.  Frida Mia RAGILON-U15 1:19:40
 5.  Tiia TULPN40+ MTÜ Raplamaa Rattaklubi 1:20:28
 6.  Aava THOMASN-U15 Espoo Bike Club 1:20:29